Tanıtım

Merhaba Arkadaşlar!

Ben Nixie iLosh. İnternette bu ismi kullanıyorum. Eskiden ilolayla kullandığım için blog ismi öyle kaldı :D Neyse size bu yazıda kendimden bahsetmek istiyorum.

15 yaşındayım. Çılgın biriyim. Bazen çocuk gibiyimdir. Bazense yaşımdan olgun davranırım. Duygusal biriyimdir. En ufak şeylere bile ağlarım. Drama filmleri ve kitapları, sözleri güzel olan şarkılar... Barışçıl biriyim. Ayrımcılığı sevmem. Haksızlıklardan nefret ederim.

Tam bir bilgisayar düşkünüyüm :D Kitap okumayı ve müzik dinlemeyi seviyorum. Photoshop vb. uğraşlarım var. Roman - hikaye yazıyorum. İngilizce biliyorum. Bazen çeviriler yapıyorum. Sözel derslerim iyi olduğu için Dil bölümünü seçtim. Çevirmen olmak istiyorum. 

Selena Gomez, Miley Cyrus, Jonas Brothers gibi Disney ünlülerini seviyorum. Ama en çok Selena'yı :) Pek televizyonda dizi seyretmem ama Tövbeler Tövbesi'ni ve Vampir Günlükleri'ni takip ederim. 15 Eylül'de 3.sezon başlıyor. Heyecanla bekliyorum :D 

Stardoll ve Looklet gibi sitelerde takılmayı seviyorum. Moda ve kıyafet kombinleri yapmak çok hoşuma gidiyor. En sevdiğim pc oyunu The Sims 3. O oyun yaratıcılığı geliştiriyor ve birçok farklı amaçla da kullanılabiliyor. Dizi ve film yapıyorlar oyundan yararlanarak mesela :)

Kitap okumayı sevdiğimi söylemiştim. Evet, hayattaki vazgeçilmezim kitap okumak. Bilim- kurgu, fantastik ve romantik kitaplar severim. En sevdiğim yazarlar Richelle Mead, Cassandra Clare, Judith McNaught, Sabrina Jefferies, P.C. Cast, J.K. Rowling, Sophie Kinsella. Onlardan ilham alarak hikaye ve roman türü yazılar yazıyorum. 

Film seyretmeyi de severim. Ne zaman sinemaya gitsem girdiğim filmi Facebook'ta durum olarak paylaşma gibi bir alışkanlığım var :D Korku filmi haricindeki türlerde film izlerim. Korku filmleri bende kötü etki bırakıyor. :D 

Şimdilik benden bu kadar. Blogumu takip edin. Sık sık güncellemesem de önemli olayları yazacağım :) 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !